БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи промисловості області за січень–липень 2017 року Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики  у Вінницькій області повідомляє.

У липні 2017р. порівняно з попереднім місяцем та липнем 2016р. індекс промислової продукції становив 106,9% та 98,3%, відповідно.

У січні–липні 2017р. спостерігається зростання промислового виробництва проти відповідного періоду попереднього року на 8,8%.

За темпами виробництва область серед регіонів України посідає 6 місце.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів порівняно з січнем–липнем 2016р. обсяги промислового виробництва зменшились на 37,3%.

У переробній промисловості спостерігається зростання промислового виробництва на 9,9% (за рахунок збільшення обсягів у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів на 27,4%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 18,9%, у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 13,8%, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 9,0%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 11,3%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,3%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги збільшились на 11,3%. 

 

 В.о. начальника                                                                                                                                                              С.В.Рибалко

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області