БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи промисловості області за січень–травень 2017 року Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики  у Вінницькій області повідомляє.

У травні 2017р. порівняно з попереднім місяцем та травнем 2016р. індекс промислової продукції становив 90,6% та 98,9%, відповідно.

У січні–травні 2017р. спостерігається зростання промислового виробництва проти відповідного періоду попереднього року на 12,9%.

За темпами виробництва область серед регіонів України посідає 3 місце.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів порівняно з січнем–травнем 2016р. обсяги промислового  виробництва  зменшились на 22,2%.

У переробній промисловості спостерігається зростання промислового виробництва на 14,8% (за рахунок збільшення обсягів у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 28,6%, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 16,5%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 12,0%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 10,6%,                          у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 8,2%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2,9%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги збільшились на 9,4%.

 

Заступник начальника                                                                                         В.Б.Моісеєв

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області