БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 березня 2017 року Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 березня  2017 року становила 12,5 млн.грн.

Із загальної суми боргу майже п’ята частина (17,8%) припадає на економічно активні підприємства, більше чотирьох п’ятих  (81,5%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  0,7%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,6%.

Майже три чверті (72,9%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (17,3%), будівництва (6,3%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 березня 2017 року становила 2,2 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 9 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,4 тис. осіб або 0,1% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 6347 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило 21 підприємство-банкрут області, сума їх боргу на 1 березня  2017 року становила 10,2 млн.грн.

На 1 березня 2017 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 18 районах області (Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському,  Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Томашпільському, Тиврівському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському) та у місті Хмільнику.

 

Перший заступник начальника                                                                            С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області