БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у жовтні 2016 року Друк
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у жовтні 2016р. склала 276,1 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 4379 грн, який у 3 рази перевищив розмір мінімальної заробітної плати, яка діяла у жовтні 2016р. (1450 грн).

Зменшення рівня середньої заробітної плати у жовтні 2016р. порівняно з вереснем 2016р. відбулося у більшості видів економічної діяльності: від 11,3% – в транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності до 0,3% у сфері охорони здоров'я.

Найсуттєвіше збільшення рівня середньої заробітної плати у жовтні 2016р. порівняно з вереснем 2016р. відбулося у сферах інформації та телекомунікації (на 4,8%), фінансової та страхової діяльності (на 3,6%), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (на 3,2%), професійної, наукової та технічної діяльності (на 2,1%).

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Так, найбільш оплачуваними є працівники, зайняті у сферах інформації і телекомунікацій, фінансової та страхової діяльності, розмір оплати праці яких перевищив середній розмір по економіці області відповідно в 1,6 та 1,5 раза.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 3,3 та 1,6 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у жовтні були працівники, зайняті у поштовій і кур'єрській діяльності та у сфері творчості, мистецтва та розваг, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 59,4% та 58,9% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у жовтні 2016р. Вінниччина посідала 14 місце. У двох регіонах заробітна плата перевищила середню по Україні (5350 грн): Донецькій (6733 грн.) та Київській (5562 грн.) областях. Першість утримує столиця України із середньою заробітною платою 8751 грн. Серед 11 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (3764 грн) виділяється  Тернопільська область.

 

Перший заступник начальника                                                                        С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області