БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 листопада 2016 року Друк
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 листопада  2016 року становила 10,1 млн.грн.

Із загальної суми боргу  більше четвертої частини (28,0%) припадає на економічно активні підприємства, дещо більше двох третин (67,3%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  4,7%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,5%.

Більше половини (59,4%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (21,4%), охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги (5,0%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 листопада 2016 року становила 2,8 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 14 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,8 тис. осіб або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3593 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило 21 підприємство-банкрут області, сума їх боргу на 1 листопада  2016 року становила  6,8 млн.грн.

На 1 листопада 2016 року заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 14 районах області (Вінницькому, Гайсинському, Козятинському, Липовецькому, Літинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському,   Тиврівському, Хмільницькому, Чернівецькому, Ямпільському) та у м.Хмільнику відсутня.

 

Перший заступник начальника                                                                         С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області