БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 серпня 2016 року Друк
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 серпня  2016 року становила 10,9 млн.грн.

Із загальної суми боргу дещо меньше п’ятої частини (19,8%) припадає на економічно активні підприємства,  більше  половини (56,0%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  24,2%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,5%.

Більше двох третин (71,7%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  професійної, наукової і технічної діяльності (8,0%), будівництва (7,2%),   діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (4,3%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 серпня 2016 року становила 2,2 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 14 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,5 тис. осіб або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 4137 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 25 підприємств-банкрутів  області, сума їх боргу на 1 серпня  2016 року становила 6,1 млн.грн.

На 1 серпня 2016 року заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати  у 13 районах області (Бершадському, Гайсинському, Козятинському, Літинському, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребіщенському, Томашпільському, Тиврівському, Хмільницькому, Чернівецькому, Ямпільському) та у м.Хмільнику відсутня.

 

Перший заступник начальника                                                                           С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області