БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи промисловості області у січні–липні 2016 року Друк
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики  у Вінницькій області повідомляє.

У липні 2016р. порівняно з попереднім місяцем та липнем 2015р. індекс промислової продукції становив 109,5% та 101,9%, відповідно.

У січні–липні 2016р. спостерігається зниження промислового виробництва проти відповідного періоду попереднього року на 0,6%.

За темпами виробництва область серед регіонів України посідає 18 місце.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів порівняно з січнем–липнем 2015р. обсяги промислового  виробництва  зменшились на 17,6%.

У переробній промисловості спостерігається зростання промислового виробництва на 8,7% (за рахунок збільшення обсягів у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 57,5%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 34,4%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 20,5%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 8,5%, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 8,3%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги зменшились на 23,2%.

При публікації статистичних матеріалів обов’язковим є посилання на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики у Вінницькій області.

 

Перший заступник начальника                                                                            С. Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області