БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня будівельника Друк
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

За попередніми даними у І півріччі 2016р. в області завершено будівництво та прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів і потужностей, серед яких місцеві водопровідні мережі – 149,5 км, місцеві трубопроводи для транспортування газу – 6,3 км, місцеві каналізаційні та водостічні мережі – 3,6 км, магістральні лінії електропередачі кабельні – 7,0 км, мийні комплекси для машин на 7,2 тис. обслуг. авто, станцію технічного обслуговування на 2,0 тис. обслуг. авто, будівлі торговельних підприємств торговою площею 9,1 тис.м2,  ресторани та кафе на 297 посад. місць.

Для потреб сільського господарства прийнято в експлуатацію зерноочисні та зерноочисно-сушильні пункти на 8,9 тис.т та силоси для зерна на 6,6 тис.т.

У соціальній сфері найбільш важливим напрямком залишається житлове будівництво. У січні–червні 2016р. прийнято в експлуатацію 129,6 тис.м2 загальної пл­ощі житлових будинків, що на 6,2% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становила 108,0 тис.м2, у сільській місцевості – 21,6 тис.м2.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі прийняття в експлуатацію житла становила 4,0%. За цим показником Вінниччина серед регіонів України посіла­­ дев’яте місце, а за темпами приросту ­­­­десяте.

Зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у 16 регіонах області. Найбільше (у 16,0 раза) зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у Мурованокуриловецькому районі, в Піщанському районі – у 5,0 раза, в Ямпільському районі  – у 3,4 раза, в Теплицькому та Томашпільському районах – у 3,0 раза, в м.Могилів-Подільському – у 2,9 раза.

Серед об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію хоспіс на 30 ліжок, амбулаторно-поліклінічні заклади на 62 відвідування за зміну, загальноосвітній навчальний заклад на 132 учнівських місця.

У січні–червні 2016р. підприємствами області виконано будівельних робіт на  суму 777,0 млн.грн. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–червні 2016р. становила 3,1%. За цим показником Вінниччина посіла дев’яте місце серед регіонів України, а за індексом будівельної продукції – шосте  місце. Найбільше (82,7%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємствами м.Вінниці.

 

Заступник начальника                                                                                            В.Б. Моісеєв

 

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області