БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Як змінилася зарплата вінничан за підсумками 2015 року Друк
Прес-випуски 2016

Середньомісячна заробітна плата працівників Вінницької області за 2015 рік порівняно з 2014 роком зросла на 20,8% і становила 3395 грн. Середній розмір їхньої заробітної плати у 2,5 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів: мінімальної заробітної плати та прожитковому мінімуму для працездатної особи (1378 грн.).

Збільшення рівня середньої заробітної плати порівняно з 2014 роком відбулося в усіх видах економічної діяльності підприємств та найбільше в 1,3–1,4 раза: у сільському господарстві, промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, в сфері інформації та телекомунікацій.

Найбільш оплачуваними протягом року були працівники фінансової і страхової діяльності та інформації і телекомунікацій, розмір оплати праці яких перевищив середній розмір по економіці області в 1,5 раза.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, виробництву харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 2,3 та 1,4 раза відповідно.

Серед 25 регіонів України Вінницька область за рівнем оплати праці у  2015 році зайняла 15 місце. Це найвищий рейтинговий показник за усі роки незалежної України, куди Вінниччина перемістилася з 24 місця (у 2014 році середня заробітна плата вінничан складала 2810 грн., по якій Вінниччина займала 17 місце).

Перший заступник начальника                                                                          С.В.Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області