БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Основні чинники впливу на формування загальної чисельності населення області Друк
Прес-випуски 2011

Чисельність наявного населення Вінницької області станом на 1 листопада 2011 року становила 1636,0 тис. осіб. Із загальної кількості жителів 815,5 тис. осіб проживало у міських поселеннях, 820,5 тис. осіб – у сільській місцевості. За січень–жовтень 2011 р. чисельність наявного населення скоротилась на 5202 особи.

Основним чинником, який мав вплив на формування чисельності населення області було його природне скорочення. Кількість померлих в області у січні–жовтні 2011 року перевищила кількість народжених на 6043 особи, це відбулось за рахунок природного скорочення населення у сільській місцевості – 6220 осіб, у міській місцевості зареєстровано природний приріст – 177 осіб. Водночас в області було зареєстровано міграційний приріст населення, кількість прибулих в область перевищила кількість вибулих на 841 особу, це сталося за рахунок міграційного приросту населення у міській місцевості – 1283 особи, у сільській місцевості зареєстровано міграційне скорочення населення – 442 особи.

Заступник начальника                                             В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області