БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–листопаді 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

У січні–листопаді 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1255,8 млн.грн., що на 22,3% більше проти відповідного періоду попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–листопаді 2011р. становила 2,4%. За цим показником Вінниччина посіла одинадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – восьме.

За видами будівельної діяльності переважна (90,4%) частка обсягів будівництва припадає на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–листопада 2010р. збільшились на 23,2%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 72,8% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (24,3% та 2,9% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 79,7% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–листопада попереднього року на 16,9%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Могилів–Подільському, Ладижині, Хмільнику, Жмеринці та Жмеринському, Хмільницькому, Чечельницькому, Могилів–Подільському, Тульчинському, Бершадському, Барському, Немирівському, Козятинському, Шаргородському, Мурованокуриловецькому, Іллінецькому, Вінницькому районах.

Заступник начальника                                                               Ольга Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області