БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Охорона атмосферного повітря у січні-вересні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Сучасний стан атмосферного повітря у Вінницькій області дещо покращився. Протягом січня-вересня 2011 року в довкілля області від стаціонарних джерел забруднення потрапило понад 60 тис.т забруднюючих речовин, що майже на 7 тис.т або 9,9 % менше аналогічного періоду попереднього року.

Значна питома вага – 70,1% (42 тис.т) викидів забруднюючих речовин припадає на місто Ладижин. Крім того, високий відсоток у розподілі викидів до загального обсягу припадає на міста Вінницю (4,7%) та Козятин (2,0%), а також на Барський (3,1%), Гайсин-ський (2,0%), Іллінецький та Томашпільський (по 1,8%) райони.

Кількість викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел у розрахунку на квадратний кілометр території по області протягом січня-вересня 2011 року склала 2274 кг. Найвища щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр припадає на місто Ладижин 474 т, а також на міста Козятин – 101 т, Жмеринку – 54 т та Вінницю – 41 т.

На душу населення в середньому по області припадає 37 кг викинутих у повітря забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами повітря в області залишаються підприємства енергетичної промисловості, розподілення та постачання газу, переробної промисловості та транспорту.

У місті Вінниці за січень-вересень 2011 року викиди забруднюючих речовин становили 2844 тонни. Щільність викидів забруднюючих у розрахунку на квадратний кілометр в обласному центрі у 18 раз більше, ніж в цілому по області і становить 41 т, а обсяги викидів у розрахунку на кожного жителя міста складають майже 8 кг. Основними забруднювачами повітря в обласному центрі є тепломережі, викиди від яких склали 60% у загальних викидах забруднюючих речовин та підприємства переробної промисловості – 35%, в тому числі харчової – 25%.

Заступник начальника                                                                                          С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області