БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Основні чинники впливу на формування загальної чисельності населення області Друк
Прес-випуски 2011

Чисельність наявного населення Вінницької області станом на 1 жовтня 2011 року становила  1636,9 тис. осіб. Із загальної кількості  жителів 814,9 тис. осіб  проживало у міських поселеннях, 822,0 тис. осіб – у сільській місцевості. За січень–вересень 2011р. чисельність наявного населення скоротилась на 4296 осіб.

Основним чинником, який  мав вплив на формування чисельності населення області було його природне скорочення. Кількість померлих в області  у січні–вересні 2011 року перевищила кількість народжених на 5393 особи, це відбулось за рахунок природного скорочення  населення у сільській місцевості – 5569 осіб, у міській місцевості зареєстровано природний приріст – 176 осіб.  Водночас в області було зареєстровано міграційний приріст населення, кількість прибулих в область перевищила кількість вибулих на 1097 осіб, це сталося за рахунок міграційного приросту населення у міській місцевості – 670 осіб, у сільській місцевості – 427 осіб.

 

Заступник начальника                                                                          В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області