БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у жовтні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у жовтні 2011р. склала 319,0 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2199 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у жовтні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (985 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у жовтні порівняно з вереснем 2011р. відбулося у більшості видів економічної діяльності: від 1,2% у лісовому господарстві  до 12,0% у фінансовій діяльності.

Зменшення рівня заробітної плати у жовтні порівняно з минулим місяцем спостерігається в окремих видах економічної діяльності: від 1,9% у діяльності транспорту та зв’язку  до 7,9% у сфері освіти.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у жовтні перевищив середній розмір по економіці області в 1,8 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,6 та 1,5 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у жовтні були працівники зайняті у діяльності готелів та ресторанів  і у рибальстві та рибництві, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив 65% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у жовтні 2011р. Вінниччина посідала 20 місце. Серед 7 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1953 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3214 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 17,8%  вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Заступник начальника                                                                     С.В. Рибалко

Останнє оновлення на Середа, 30 листопада 2011, 17:54
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області