БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про фінансові результати діяльності підприємств області за січень–липень 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

За січень–липень 2011р. 59,2% підприємств області (без врахування банків, установ, що утримуються за рахунок бюджету, підприємств сільськогосподарського виробництва, малих підприємств) отримали прибуток від звичайної діяльності до оподаткування на суму 515,6 млн.грн., решта підприємств (40,8%) виявились збитковими на 611,9 млн.грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року частка прибуткових підприємств зросла на 3,7 в.п. За підсумками діяльності за січень–липень 2011р. прибуток від звичайної діяльності до оподаткування отримали промислові підприємства, фінансової діяльності, освіти, підприємства решти видів економічної діяльності за вказаний період виявились збитковими. Основною причиною збитковості підприємств є перерахунок курсових різниць в зв’язку зі зміною курсу євро та зменшення обсягів реалізації.

В промисловості за січень–липень 2011р. одержано 85,7 млн.грн. прибутку, прибуток отримали 54,6% промислових підприємств. Позитивні зрушення у формуванні фінансових результатів промислових підприємств у порівнянні з відповідним періодом минулого року, спостерігаються на підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, де питома вага збиткових підприємств зменшилась, відповідно, на 31,5 в.п. та 31,3 в.п., що зумовило отримання підприємствами цих видів діяльності сальдованого прибутку на 27,7 млн.грн. та 70,6 млн.грн. проти отриманого збитку у січні–липні 2010р. Поліпшились результати діяльності підприємств легкої промисловості (кількість збиткових підприємств зменшилась на 34,1 в.п., а сальдованим фінансовим результатом став прибуток 1,9 млн.грн. проти сальдованого збитку за січень–липень 2010р.), суттєво зменшилась сума допущеного сальдованого збитку в машинобудуванні.

Заступник начальника                                                                  В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області