БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про структуру операційних витрат з реалізованої продукції (робіт, послуг) Друк
Прес-випуски 2011

За даними державного статистичного спостереження за ф.№1-підприємництво (квартальна) за 1 півріччя 2011р. операційні витрати з реалізованої продукції (робіт, послуг) підприємств області, на одиницю реалізованої продукції залишились на рівні відповідного періоду минулого року, та склали 99,1 коп./грн.

Найменші витрати на одиницю реалізованої продукції (робіт, послуг) спостерігались на підприємствах фінансової діяльності, освіти та на промислових підприємствах, де на одну гривню реалізованої продукції витрачалось 74,3, 95,8 та 97,4 коп./грн., відповідно. Водночас, значно перевищують витрати обсяги реалізації на підприємствах готельного та ресторанного бізнесу – 124,7 коп./грн. і на підприємствах, які займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям – 124,1 коп./грн.

У структурі витрат найбільшу питому вагу мають матеріальні витрати (41,4%) та вартість товарів та послуг, придбаних для перепродажу та реалізованих без додаткової обробки на даному підприємстві (32,0%). Частка витрат на оплату праці складає 9,2%, інших операційних витрат – 9,5%. Найменшу питому вагу в структурі операційних витрат з реалізованої продукції (робіт, послуг) мають відрахування на соціальні заходи – 3,3% та витрати на амортизацію – 4,6 відсотків .

 

Заступник начальника                                                                     В.Б.Моісеєв

Останнє оновлення на Середа, 14 вересня 2011, 15:00
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області