БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у серпні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у серпні 2011р. склала 318,2 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2123 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у серпні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (960 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у серпні порівняно з липнем 2011р. відбулося лише у промисловості (на 1,9%) та у діяльності готелів та ресторанів (на 10,3%).

Зменшення рівня заробітної плати у серпні порівняно з минулим місяцем спостерігається у переважній більшості видів економічної діяльності: від 0,5% у  охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги, у діяльності транспорту та зв’язку до 18,5% у сфері освіти.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у серпні перевищив середній розмір по економіці області в 1,8 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,6 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у серпні були працівники зайняті у рибальстві та рибництві, у діяльності готелів та ресторанів, розмір нарахованої їм заробітної плати не перевищував 63% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у серпні 2011р. Вінниччина посідала 20 місце. Серед 7 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1925 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3184 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 18,2%  вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Заступник  начальника                                                              С.В. Рибалко
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області