БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До дня машинобудівника. Робота підприємств машинобудування у Вінницькій області Друк
Прес-випуски 2011

Основу машинобудування Вінниччини складають підприємства верстатобудівної, інструментальної, приладобудівної, автомобільної промисловості, заводи, що випускають обладнання для сільського, будівельного та комунального господарства, для легкої та харчової промисловості.

Машинобудівний комплекс області, як і в попередні роки, є третім за обсягами реалізованої промислової продукції, його питома вага складає 5,0%.

В структурі машинобудування області 77,6% обсягу припадає на виробництво машин та устаткування, 15,6% – на виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування та 6,8% – на виробництво транспортних засобів та устаткування.

Найбільш вагомий внесок у роботу машинобудівної галузі області вносять: ВАТ по виробництву доїльного обладнання “Брацлав” та ВАТ “Маяк” (по 15%), ЗАТ “Калинівський машинобудівний завод” та ВАТ “Барський машинобудівний завод” (по 9%), ЗАТ “Вінницький агрегатний завод” (5%), Жмеринський ТОВ “Експрес” (4,5%), ВАТ “Могилів-Подільський машинобудівний завод” (3,9%).

Підприємства машинобудування за підсумками 2010р. збільшили обсяги виробництва промислової продукції на 28,5%.

У поточному році протягом восьми місяців в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року спостерігається уповільнення зростання обсягів виробництва продукції на підприємствах машинобудування. Водночас, проти січня–серпня 2010р. індекс виробництва склав 101,9%.

Спостерігається збільшення виробництва насосів для паливно-мастильних матеріалів, яке зросло на 30,5%, насосів відцентрованих для перекачки рідин інших та підйомників рідин – на 5,2%.

У виробництві сільськогосподарської техніки в 2,7 раза зросло виробництво розпушувачів та культиваторів. Проте, майже на третину зменшився випуск машин для внесення добрив.

В порівнянні з січнем–серпнем 2010р. на 31,5% збільшився випуск приладів для опалення приміщень та обігрівання ґрунту.

У виробництві електричних машин і апаратури зросло виробництво приладів електричних охоронної та пожежної сигналізації на 7,4%, апаратури електричної низьковольтної – на 6,5%.

Проти січня–серпня 2010р. на підприємствах з виробництва контрольно-вимірювальної апаратури збільшився випуск газомірів в 1,9 раза, приладів для вимірювання фізичних та хімічних величин – більше, ніж на третину.

Заступник начальника                                                                   С.В. Рибалко

Останнє оновлення на Вівторок, 20 вересня 2011, 15:20
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області