БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–серпні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

У січні–серпні 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 782,4 млн.грн., що на 36,1% більше проти січня–серпня попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні-серпні 2011р. становила 2,4%. За цим показником Вінниччина посіла дванадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – п’яте місце.

За видами будівельної діяльності переважна (90,5%) частка обсягів будівництва припадає на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–серпня 2010р. збільшились на 38,4%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 72,9% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (23,9% та 3,2% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 80,1% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–серпня попереднього року на 31,5%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Ладижині, Могилів–Подільському, Жмеринці та Хмільницькому, Мурованокуриловецькому, Барському, Бершадському, Козятинському, Шаргородському, Погребищенському, Іллінецькому, Немирівському, Теплицькому, Тростянецькому, Літинському, Крижопільському, Тульчинському, Вінницькому та Піщанському районах.

 

Заступник начальника                                                            Світлана Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області