БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Фінансові результати діяльності підприємств області за січень-серпень 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Фінансовим результатом від звичайної діяльності до оподаткування за січень-серпень 2011р. підприємств області (без врахування банків, малих підприємств, підприємств сільськогосподарського виробництва та установ, що утримуються за рахунок бюджету) став збиток  на суму 94,2 млн.грн. Прибуток одержали 60,7% підприємств на суму 594,0 млн.грн. та 39,3% підприємств виявились збитковими на 688,2 млн.грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року частка прибуткових підприємств зросла на 4,0 в.п., сума отриманого ними прибутку зменшилась на 8,7%, водночас, на 40,9% зросла сума збитків, отриманих збитковими підприємствами.

Сальдований прибуток отримали промислові підприємства (92,3 млн.грн.), фінансової діяльності (5,0 млн.грн.), освіти (0,1 млн.грн.), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (0,2 млн.грн.), підприємства решти видів економічної діяльності отримали негативний фінансовий результат. Зокрема, за вказаний період отримано збиток від звичайної діяльності до оподаткування в будівництві (47,6 млн.грн.), підприємствах торгівлі, з ремонту  автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (97,9 млн.грн.), транспорту та зв’язку (7,4 млн.грн.),  з надання комунальних та індивідуальних послуг; діяльності у сфері культури та спорту (13,0 мільйонів гривень).

Водночас,  слід відзначити, що позитивні зрушення у формуванні  фінансових результатів у порівнянні з відповідним  періодом минулого року, спостерігаються на підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, де питома вага збиткових підприємств зменшилась, відповідно, на 31,5 в.п. та 27,2 в.п., що зумовило отримання підприємствами цих видів діяльності сальдованого прибутку на 27,6 млн.грн. та 26,9 млн.грн. проти отриманого збитку у січні–серпні 2010р.; суттєво зменшилась сума допущених збитків в будівництві та на транспорті.

 

Заступник начальника                                                                        О.В. Шевченко
Останнє оновлення на Вівторок, 18 жовтня 2011, 08:15
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області