БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Оздоровлення дітей області влітку 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Діти та молодь є одним з пріоритетів політики держави. Від рівня їх здоров’я великою мірою залежить формування трудового та інтелектуально-го потенціалу України. Протягом останніх десяти років у Вінницькій області спостерігається зростання захворюваності дітей на новоутворення, хвороби ендокринної системи, нервової системи, кістково-м’язової системи і сполучної тканини, сечостатевої системи, розлади харчування, порушення обміну речовин.

З метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей та підлітків в області було організовано функціонування  795 дитячих оздоровчих закладів, що лише на 1% менше, ніж влітку минулого року.

Відпочинок  та  оздоровлення  дітей  в  області  забезпечували    більше 13 тис.  працівників дитячих оздоровчих закладів, з яких 67% складають педагоги-вихователі, 12% – працівники кухні, 5% - медичні фахівці, а решта –  адміністративно-господарський персонал.

Загалом за літній  сезон в оздоровчих закладах області оздоровлено більше 78 тис. осіб, що становить 47% від загальної кількості дітей шкільного віку.

В стаціонарних закладах оздоровилось більше 9 тис. дітей та підлітків. А саме, в позаміських закладах оздоровлення – 9,1 тис. осіб та закладах  оздоровлення санаторного типу – 0,5 тис. осіб. Відпочивали та оздоровлювались на Вінниччині діти та підлітки з інших регіонів нашої країни. А саме 261 дитина з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, міст Києва та Севастополя  були оздоровлені на території нашої області.

Для відпочинку дітей при школах було організовано 772 заклади відпочинку з денним перебуванням, де провели своє дозвілля майже  68 тис. школярів, або 87% від загальної кількості оздоровлених дітей.

За останні роки особливої гостроти набрала проблема оздоровлення дітей соціально незахищених категорій.

Влітку цього року було оздоровлено 1,8 тис. дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 14 тис. дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей та майже 1 тис. інвалідів.

Особливої уваги щодо відпочинку та оздоровлення потребують діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Із 19,2 тис. дітей, що перебували під наглядом в медичних закладах Міністерства охорони здоров’я на початок року мали змогу відпочити та оздоровитись в таборах області лише 18%.

Загальна вартість перебування дітей у оздоровчих закладах влітку 2011 року у позаміських закладах оздоровлення та закладах санаторного типу склала 25,1 млн.грн., (що на 5% менше, ніж в минулому році).

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини у закладах відпочинку становила як і в минулому році 8 грн., однак в стаціонарних закладах оздоровлення цей показник збільшився на 15% і склав 92 грн.

 

В.о начальника управління                                                        С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області