БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Місце залізничного транспорту в транспортному комплексі області (до дня залізничника) Друк
Прес-випуски 2011

Залізничним транспортом у 2010р. по Вінницькій області відправлено майже 16 млн. пасажирів, що становить 7% від загальних обсягів пасажирських перевезень всіма видами транспорту (на автомобільний транспорт припадає 42%, на електротранспорт – 51%).

Як і в попередньому році, майже 84% пасажирів відправлено в приміському сполученні, решта – в міжміському.

За 2010 рік в середньому кожен мешканець області 10 разів скористався послугами залізниці.

Що стосується відправлення вантажів залізничним транспортом, то його доля зменшилася порівняно з попереднім роком на 2,1 відсоткового пункту і становила у 2010 році 12% загального обсягу вантажних перевезень, виконаних усіма видами транспорту в цілому по області.

За 2010 рік залізничним транспортом відправлено 4,2 млн. тонн вантажів, що на 2% менше, ніж в попередньому році, в той же час це в 1,9 раза більше ніж у 2000р. та майже відповідає обсягам відправлених вантажів у 2005 році.

Щодо структури вантажів, відправлених залізницею по нашій області, то більше половини (57%) – це будівельні матеріали, 24% становлять хлібні вантажі, 4% – лісові вантажі, 13% – це інші види вантажів. Такі види вантажів, як хімічні та мінеральні добрива, нафта та нафтопродукти становлять незначну частку загального обсягу – відповідно 1,4% та 0,4%.

В.о. начальника                                                                        С.В. Рибалко

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2011, 14:49
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області