БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у вересні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у вересні 2011р. склала 319,2 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2189 грн., який у 2,3 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у вересні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (960 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у вересні порівняно з серпнем 2011р. відбулося у більшості видів економічної діяльності: від 0,6% у торгівлі до 19,2% у сфері освіти.

Зменшення рівня заробітної плати у вересні порівняно з минулим місяцем спостерігається у декількох видах економічної діяльності: від 2,6% у охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги до 6,9% у фінансовій діяльності.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у вересні перевищив середній розмір по економіці області в 1,6 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,5 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у вересні були працівники зайняті у рибальстві та рибництві, у діяльності готелів та ресторанів, розмір нарахованої їм заробітної плати не перевищував 59% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у вересні 2011р. Вінниччина посідала 19 місце. Серед 8 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1927 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3226 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 17,9% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

В.о.  начальника                                                                                        С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області