БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–вересні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

У січні–вересні 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 971,0 млн.грн., що на 35,6% більше проти  січня–вересня попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні-вересні 2011р. становила 2,5%. За цим показником Вінниччина посіла одинадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – третє місце.

За видами будівельної діяльності переважна (90,6%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–вересня 2010р. збільшились на 37,6%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 69,4% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (27,6% та 3,0% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 80,1% загально-обласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–вересня попереднього року на 32,2%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Могилів–Подільському, Ладижині, Жмеринці та Хмільницькому, Бершадському, Барському, Козятинському, Мурованокуриловецькому, Могилів–Подільському, Шаргородському, Немирівському, Тульчинському, Іллінецькому, Жмеринському, Літинському, Погребищенському,  Вінницькому  районах.

 

Заступник начальника                                                            Ольга Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області