БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Комп’ютерні послуги на зовнішньому ринку Друк
Прес-випуски 2011
Основа експорту комп’ютерних послуг – це створення програмного забезпечення. Суб’єкти господарювання області надали їх  резидентам Кіпру, Сент-Вінсенту і Ґренадін, Віргінських островів, Британських та Молдови на 12230 тис.дол. Крім того, резидентам Віргінських островів, Британських, Кіпру та Ізраїлю були надані послуги з оброблення даних, а резидентам Польщі – консультаційні послуги з питань інформатизації.

Що стосується імпорту комп’ютерних послуг, то слід відмітити, що їх обсяги майже в 50 раз менші від обсягів експорту. В імпорті комп’ютерних послуг головними партнерами є Австрія і Польща. Резиденти Австрії надавали консультаційні послуги, Польщі – консультаційні та послуги з технічного обслуговування комп’ютерної техніки. Крім того, в імпорті послуг, Вінничани співпрацювали із резидентами Франції, Німеччини та Сполученого Королівства.

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Заступник начальника                                                      С.В. Рибалко

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2011, 15:18
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області