БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Розвиток малого бізнесу в сфері маршрутних пасажирських автоперевезень Друк
Прес-випуски 2011

Протягом 2010р. маршрутні пасажирські перевезення в області здійснювали понад 60 автопідприємств. Крім того, згідно рішень конкурсних комітетів станом на 1 січня 2011р. мали право на перевезення пасажирів 435 приватних перевізників.

Вони поповнили рухомий склад, що обслуговує маршрутну мережу 753 одиницями таксобусів загальною пасажиромісткістю 15,5 тис. пасажиромісць та забезпечили у 2010р. більше половини (62%) усіх пасажирських автоперевезень в області.

Послугами пасажирського автотранспорту області (з урахуванням перевезень фізичних осіб-підприємців) за 2010р. скористалося більше 100 млн. пасажирів. Пасажирооборот становив 1,7 млрд. пасажиро-кілометрів. Обсяги перевезених пасажирів та пасажирооборот залишилися майже на рівні попереднього року: обсяги перевезених пасажирів зменшились лише на 2%, а пасажирооборот – на стільки ж збільшився.

Кількість пасажирів, яка скористалася пасажирськими автобусами підприємств автомобільного транспорту зменшилась на 10%. Маршрутні пасажирські перевезення, які виконуються “приватниками” зросли на 4% і становили 63 млн. пасажирів.

Фізичні особи-підприємці у 2010р. забезпечили 78% маршрутних пасажирських автоперевезень в обласному центрі та більше половини (або 66%) у внутрішньоміському сполученні інших міст області. У приміському та міжміському сполученнях ними виконано відповідно 43% та 40% загального обсягу маршрутних пасажирських автоперевезень.

Значного поширення маршрутні перевезення пасажирів приватними перевізниками набули у Мурованокуриловецькому, Томашпільському, Іллінецькому, Жмеринському, Оратівському, Могилів-Подільському районах, де на долю фізичних осіб-підприємців припадає від 74% до 100% загальних обсягів пасажирських перевезень автомобільним транспортом. У Чечельницькому, Тульчинському, Піщанському, Погребищенському, Калинівському, Літинському районах ця категорія перевізників виконала майже половину (40–49%) пасажирських автоперевезень.

В умовах жорсткої конкуренції все більшого значення набуває якість наданих транспортних послуг. Так, у м.Вінниці розвиток підприємницької діяльності у сфері маршрутних перевезень відбувається не за рахунок збільшення кількості рухомого складу, а за рахунок збільшення пасажиро-місткості таксобусів. На маршрутах все більше з’являються сучасні, комфортабельні таксобуси з більшою пасажиромісткістю, чим задовольняють самих вимогливих споживачів транспортних послуг. Через свою мобільність, комфортність цей вид транспортної послуги користується популярністю серед мешканців міста.

 

Перший заступник начальника                                          В.І. Погорельська

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2011, 14:36
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області