БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Попередні фінансові результати діяльності підприємств області за 2010 рік Друк
Прес-випуски 2011
Прибуток одержали 70,0%  підприємств на суму 1497,0 млн.грн., решта підприємств (30,0%) виявились збитковими на 827,3 млн.грн. Попередньо, за підсумками діяльності за 2010р. прибуток від звичайної діяльності до оподаткування отримали  підприємства сільського господарства, мисливства та лісового господарства, промисловості, торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, фінансової діяльності, освіти, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги. В промисловості за січень–грудень 2010р. одержано 263,5 млн.грн. прибутку, прибутковими є 61,8% підприємств.
Водночас, збитковими виявились за цей період підприємства будівництва, готельного та ресторанного бізнесу, транспорту та зв’язку, підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям, підприємства з надання комунальних та індивідуальних послуг,  діяльності у сфері культури та спорту. Негативний вплив на формування фінансового результату області   мала діяльність будівельних підприємств (90,0 млн.грн. збитку), підприємств, які здійснюють  операції з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям (36,0 млн.грн. збитку), підприємств транспорту та зв’язку (12,6 млн.грн.), підприємств з надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту (6,4 мільйонів гривень). Заступник     начальника                                                            О.В.Шевченко
Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2011, 15:16
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області