БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи підприємств пошти та зв’язку у 2010 році Друк
Прес-випуски 2011

Зв'язок та інформатизація відіграють важливу роль в розвитку економіки та соціальної сфери. Сектор послуг зв’язку Вінницької області – це цілісний комплекс, який нараховує 44 підприємства, що надають населенню та іншим користувачам значний обсяг різноманітних послуг.
За 2010 рік обсяг послуг, які надавали підприємства та оператори зв’язку області в порівнянні з попереднім роком зріс на 1,5% і склав 1682,0 млн.грн. Найбільшим попитом користуються послуги мобільного зв’язку (79% загальнообласного обсягу послуг пошти та зв’язку) .

Динамічними темпами розвиваються сучасні види зв’язку. Доходи, отримані від послуг комп’ютерного зв’язку в порівнянні з 2009 роком зросли майже на половину і становили 80,0 млн.грн.
Населенню Вінницької області надано послуг зв’язку на суму 266,8 млн.грн., що становить 16% загального обсягу. Ріст обсягів послуг населенню досягнутий по таких видах зв’язку, як комп’ютерний та поштовий.
Завдяки активному впровадженню передових технологій все більше громадян звертається до світових інформаційних ресурсів. Останнім часом все активніше розширює свою мережу в регіонах Інтернет, кількість його абонентів у Вінницькій області станом на 1 січня 2011 року нараховує майже 88 тис. – це на 41% більше ніж на 1 січня 2010 року.
Сучасний мобільний телефон став повноцінним та незамінним помічником ділової людини, набуваючи з кожним днем все новіших функцій. Від надання послуг мобільного зв’язку за 2010 рік одержано 1328,3 млн.грн. доходів, що відповідає рівню попереднього року. По чисельності «мобільного» населення область займає 23 місце серед регіонів України і нараховує 1,5 млн. абонентів.
Послуги кабельного телебачення надають 14 підприємств області. На 1 січня 2011 року нараховувалось 51 тис. абонентів і в порівнянні з 2010 роком їх кількість зменшилась на 5%.
З появою нових видів зв’язку зменшилися доходи від реалізації послуг телефонного зв’язку : телефонного міського – на 5,7%, телефонного сільського – на 4,8%, телефонного міжміського – на 20,0% і телеграфного – на 12%. На початок року телефонна мережа області нараховувала 342 тис. основних телефонних апаратів. Кількість основних домашніх телефонних апаратів становила майже 294 тис. одиниць. Станом на 01.01.2011р. в середньому на 100 сімей області припадало 45 телефонних апаратів.
За роки незалежності галузь зв’язку стала потужною інфраструктурою і довела свою здатність ефективно і прибутково працювати. Підприємства зв’язку та інформатизації вибудовують свою політику таким чином, щоб створити умови для прискореного розвитку зв’язку та інформатизації, широкого впровадження інформаційних технологій і найсучасніших засобів зв’язку, формування національних інформаційних ресурсів і що не менш важливо, становлення правових відносин у галузі.

Заступник начальника                               С.В. Рибалко

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2011, 14:33
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області