БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Науковий потенціал області у 2010 році Друк
Прес-випуски 2011
Чисельність аспірантів на початок цього року  складає 475 осіб, що  лише на 1% більше, ніж у минулому році. Із загальної чисельності аспірантів більше половини складають жінки. Значна кількість аспірантів (57%)  навчаються з відривом від виробництва.
Найбільше аспірантів навчаються по галузях “Технічні науки”, “Медичні науки”, “Педагогічні науки” та “Сільськогосподарські науки”.
Серед загальної кількості аспірантів мають місце і слухачі-іноземці. Кількість аспірантів із зарубіжних країн збільшилась на 55%  і склала 17 осіб.
Фактичний випуск аспірантів, в порівнянні з минулим роком, зменшився на 8% і склав 120 осіб. Із загального числа аспірантів, які навчалися з відривом від виробництва, випущено 76 осіб (28%), без відриву від виробництва – 44 особи (21%).
В порівнянні з минулим роком на 19% зросла чисельність осіб, що захистили кандидатські дисертації. Так, в наукових установах і вузах області в 2010 році була захищена 101 кандидатська дисертація, з них 60% особами, які закінчили аспірантуру в минулому році. 
В 2010 році чисельність аспірантів, що вибули до закінчення аспірантури, збільшилась в 1,6 рази і склала 27 осіб.
Зросла також і чисельність докторантів на Вінниччині. Так, якщо в минулому році їх чисельність складала 8 осіб, то вже на початок цього року – 13. Однак, у звітному році була захищена лише 1 докторська дисертація.
Із загальної чисельності аспірантів 475 осіб (88%) навчаються за рахунок держбюджету, 55 (12%) – на комерційній основі.

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Заступник начальника                                                                                     С.В.Рибалко

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2011, 15:12
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області