БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у січні 2011 року Друк
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у січні 2011р. склала 306,8 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 1787 грн., який у 1,9 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у січні: мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (941 грн.).
Збільшення рівня заробітної плати у січні 2011р. порівняно з груднем 2010р. спостерігається в діяльності пошти та зв’язку (1,2%), лісовому господарстві та пов’язаних з ним послугах (13,9%).
Зменшення рівня заробітної плати у січні 2011р. порівняно з груднем 2010р. відбулося у більшості видів економічної діяльності від 4,4% у торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку до 31,8% у рибальстві, рибництві.
Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у січні перевищив середній розмір по економіці області в 1,9 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, хімічного виробництва, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,7 та 1,8 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у січні були працівники сільського господарства, готелів та ресторанів, рибальства та рибництва, розміри нарахованої їм заробітної плати не перевищували 73% середнього по економіці області рівня.
Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у січні 2011р. Вінниччина посідала 21 місце. Серед 6 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1610 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (2688 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 17,0% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Перший заступник  начальника                           В.І. Погорельська

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2011, 10:30
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області