БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виставкова діяльність на Вінниччині Друк
Прес-випуски 2011

Виставкова діяльність є однією з найдинамічніших сфер сучасної світової економіки, оскільки вона відіграє важливу роль у пропаганді нових технологій та нових видів продукції, у зміцненні внутрішньої торгівлі, стимулює закріплення позитивних структурних змін в економіці, сприяє науково-технічному та технологічному оновленню вітчизняного виробництва.
Про свою діяльність у 2010 році перед органами державної статистики у Вінницькій області прозвітувало 2 організації – Вінницька торгово-промислова палата та фірма «Регіон» (вони є організаторами виставок).
Виставковими організаціями області протягом минулого року було проведено 36 виставкових заходів, з яких – 11 виставок та 25 ярмарок. Із загальної кількості заходів 92% мали статус міжрегіональних; 6% – регіональних; 3% – національних (тобто, за участю тільки вітчизняних фірм).
Джерелами фінансування переважної більшості (35, або 97%) виставкових заходів була комерційна діяльність. Разом з тим за участю обласного бюджету у м.Києві відбулася 1 виставка «Барвиста Україна» як презентація Вінницької області на всеукраїнському рівні.
Більша половина заходів за тематикою відносилася до універсальних; кожний третій захід – до галузевих (спеціалізованих); інші – до багатогалузевих. Всі проведені у 2010 році виставкові заходи мали зацікавити як фахівців, так і широке коло відвідувачів.
36% виставкових заходів відносилися до тематичного напрямку «Текстиль, одяг, взуття; товари із шкіри; біжутерія і відповідне обладнання»; 14% проведено за тематикою «Промисловість, торгівля, наука і техніка, побутові послуги і відповідне обладнання»; 11% – за тематикою «Культура; мистецтво, антикваріат, колекціонування; музика; фото, кіно, телебачення; книги, бібліотека»; також 11% – за напрямком «Сільське, лісове та паркове господарство, виноградарство, садівництво; відповідне обладнання».
Виставкові заходи протягом року відвідало 259,4 тис. осіб. Середня тривалість виставок та ярмарок у 2010 році становила близько 4 днів.

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Заступник начальника                                                                            С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області