Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Єдине вікно Друк

DSC_0829         DSC_0842

Головне управління статистики у Вінницькій області та його територіальні підрозділи у районах (містах) запрошують респондентів до Центру «Єдине вікно» для здачі статистичної та фінансової звітності на паперових носіях, що здійснюється за принципом «Єдиного вікна».

В Центрі респонденти, також, можуть отримати:

 • інформацію про перелік форм державних статистичних спостережень, за якими необхідно
  звітувати до органів державної статистики в поточному році;
 • бланки форм державних статистичних спостережень, за якими необхідно звітувати до органів
  державної статистики;
 • довідкову інформацію.

В електронному вигляді звітність до Головного управління статистики у Вінницькій області надається засобами телекомунікаційного зв’язку з використанням програмного забезпечення та наявності ключів електронного цифрового підпису.

 

Увага! Вся звітність повинна надходити до Головного управління статистики у Вінницькій області з дотриманням наступних вимог:

 • в терміни, які вказані на бланках статистичної та фінансової звітності і затверджені наказом Державної служби статистики;
 • за звітний період, який передбачений відповідною звітністю;
 • за формами встановленого зразка, що діють на момент подання звітності;
 • заповнена у відповідності до інструкцій та роз’яснень по заповненню відповідних форм державних статистичних спостережень;
 • повністю заповнена, а саме: назва підприємства, наявні обов'язкові реквізити та значення показників, що не заповнюються через відсутність інформації, мають бути прокреслені;
 • без підчисток, помарок, малопомітних виправлень;
 • підписана відповідними посадовими особами.

 

Центр «Єдине вікно» розташовано за адресою:

21100, м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 15, Головне управління статистики

у Вінницькій області,  кім. 304, 305 (3-й поверх)

Режим роботи Центру «Єдине вікно»:

Понеділок, вівторок, середа, четвер

9.00-18.15, обідня перерва: 13.00-14.00

П'ятниця

9.00-17.00, обідня перерва: 13.00-14.00

Субота, неділя –  вихідні дні

 

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 52-57-78, 52-57-64; моб. тел. 067-295-93-59, 050-106-13-57, 050-106-13-43.

Електронна адреса Центру «Єдине вікно»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Четвер, 27 жовтня 2016, 14:03
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області