БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Діяльність Первинної профспілкової організації за 2016 рік

 

Первинна профспілкова організація Головного управління статистики у Вінницькій області входить до складу Федерації Профспілок області як членська організація.

Одним із важливих напрямів роботи Первинної профспілкової організації ГУС у Вінницькій області є представництво інтересів працівників установи, захист їх трудових, соціально-економічних прав,  встановлення на виробництві безпечних та нешкідливих для здоров’я умов, доступу до спеціальних програм оздоровлення, організації дозвілля й літнього відпочинку для членів профспілки та їх дітей. права на матеріальну допомогу з коштів профбюджету чи каси взаємодопомоги, яка діє при профкомі. безкоштовної юридичної допомоги, захисту у разі безпідставного звільнення з роботи.

Профспілковий комітет ГУС плідно співпрацює  з адміністрацією установи, находить компромісні рішення з будь-яких питань, і це впливає на позитивний результат членства в профспілці.

Первинна профспілкова організація Головного управління статистики у Вінницькій області об’єднує 274 члени профспілки, що становить 99,6% від загальної кількості працюючих.

Профспілковий комітет ППО проводить роботу згідно статутних вимог, спрямовує зусилля на вирішення питань соціального захисту членів колективу.

В установі діє колективний договір, згідно якого під контролем профкому знаходяться питання трудового розпорядку, виплати заробітної плати, за погодженням з профспілкою надаються відпустки, премії. Колективний договір також включає зобов’язання сторін на створення умов для підвищення ефективності роботи підприємства, реалізації на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

За звітний період було складено Колективний договір на 2016-2018 роки, який зареєстрований Департаментом праці і соціального захисту населення.

Протягом 2016 року було проведено 27 засідань профспілкового комітету.

На засіданнях розглядались такі основні питання:

- проведення культурно-масових заходів;

- виділення коштів на покращення умов праці членів ППО;

- надання благодійної допомоги членам ППО;

- надання згоди на звільнення працівників.

Під контролем профкому знаходяться  питання зайнятості працівників установи. За погодженням з профкомом розробляються та впроваджуються конкретні можливі заходи по забезпеченню зайнятості працівників.

З метою створення здорових та безпечних умов праці адміністрацією ГУС розроблені та затверджені комплексні заходи, щодо підвищення наявного рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням.

Взаємодія та співпраця членів профспілки з адміністрацією ГУС направлені на підтримку нормального мікроклімату в трудовому колективі та створення чудових умов праці і відпочинку працівників установи.

В управлінні та територіальних підрозділах в районах створені чудові умови праці, встановлені металопластикові вікна, сучасні системи опалення, кімнати на 100% облаштовані  новими меблями, кондиціонерами, зроблені капітальні і поточні ремонти, як за рахунок зароблених установою коштів на «Спецфонд» так і за рахунок  коштів профкому. У 2015 році на такі цілі було витрачено близько 7 тис. гривень.

Проводяться також періодичні медичні огляди працівників, флюорографічні обстеження.

Постійно проводились навчання та перевірка знань працівників, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою.

Для підтримки здорового способу життя членів колективу за ініціативою профкому та підтримкою адміністрації обладнана спортивна кімната з тренажерами. Всі працівники мають можливість у неробочий час покращувати свій фізичний стан заняттями на тренажерах.

Профкомом також постійно проводиться культурно-масові заходи (екскурсії в культурні історичні центри, відвідування театрів, творчі зустрічі). На дані заходи витрачено  13,6 тис. гривень.

За участю профкому постійно здійснювались привітання працівників з ювілейними датами та святами, в тому числі з нашим професійним святом.

На привітання членів профспілки з  Новорічними святами ( в тому числі на новорічні подарунки) було витрачено 39 тис. гривень.  Також виділялись кошти на придбання подарунків дітям працівників, які йдуть в перший клас.

Профспілковий комітет постійно приділяє увагу пенсіонерам: відвідує, направляє привітання до свят, надає благодійну допомогу.

У 2016 році згідно заяв членів профспілки було надано благодійної допомоги на суму 47,6 тис. гривень. Також надавалась благодійна допомога з профспілкового бюджету співробітникам управління, члени родин яких приймають участь в АТО. Слід відмітити, що ні одному члену профспілки не відмовлено у наданні допомоги.

Профспілкова організація ГУС у Вінницькій області і надалі буде зосереджувати свої зусилля на поліпшенні організаційної роботи задля основного свого завдання – захисту законних прав і інтересів членів профспілки.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 лютого 2017, 10:56
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області