Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Арифметичний та логічний контроль по формах державної статистичної звітності, які можуть надаватись в електронному вигляді, можна знайти у рубриці «Електронна звітність», у вкладці «Інформація для розробників програмного забезпечення звітування в електронному вигляді», «Формати звітних документів», «2018». Далі завантажується папка, де необхідно знайти файл, назва якого складається з коду шаблону форми державного статистичного спостереження з розширенням «xls» (наприклад S100112.xls.). Код шаблону форми державного статистичного спостереження можна знайти у цій же рубриці «Електронна звітність», у вкладці «Інформація для респондентів», «Перелік форм звітності, які можуть подаватись в електронному вигляді», «2018 рік», «Перелік форм статистичної звітності та фінансової звітності, які можуть подаватись в електронному вигляді у 2018 році».

Останнє оновлення на Вівторок, 13 березня 2018, 15:15
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області