Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Туризм

тел. 52 57 67

 

Статистичний збірник
"Туризм на Вінниччині"

Збірник  містить статистичні дані, що характеризують стан розвитку туристичної галузі області. У ньому представлена інформація  щодо основних показників діяльності на Вінниччині суб'єктів туристичної діяльності (туроператорів й турагентів) та колективних засобів розміщування. Зокрема, приведені дані про доходи від надання туристичних послуг; кількість і вартість проданих туристичних путівок; кількість туристів, обслугованих суб'єктами туристичної діяльності. Також  наведено дані про кількість колективних засобів розміщування (готелів, хостелів, гуртожитків для приїжджих, санаторіїв, санаторіїв-профілакторіїв і баз відпочинку); кількість місць (ліжок) та кількість номерів і чисельність осіб, що були розміщені у колективних засобах розміщування. Крім того, видання містить дані про заклади культури та дозвілля, нерухомі пам’ятки культурної спадщини, а також основні туристичні маршрути Вінниччини.

 

Кількість сторінок:  98

Термін видання:  серпень

Ціна:  96 грн

Останнє оновлення на Вівторок, 22 серпня 2017, 16:36
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області