Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Населення та міграція

тел. 52 57 73

Статистичний збірник
"Населення Вінниччини"

У збірнику публікуються дані про адміністративно-територіальний устрій області, чисельність наявного та постійного населення області, районів та міст. Наводяться показники народжуваності, смертності, природного приросту, міграційних процесів в динаміці.

Кількість сторінок:  122

Термін видання: квітень

Ціна:  108 грн

Статистичний збірник
"Розподіл постійного населення Вінницької області за статтю та віком"

У збірнику публікуються розрахункові дані про чисельність і склад постійного міського та сільського населення за статтю та віком. Дані по Вінницькій області наведені по п'ятирічних та окремих вікових групах, по районах та містах обласного значення. У збірнику також вміщені таблиці з даними про чисельність постійного населення, демографічне навантаженняна осіб у віці 15-64 роки непродуктивним населенням, середній вік населення по областях України.

Кількість сторінок:  108

Термін видання: вересень

Ціна:  96 грн

Останнє оновлення на Понеділок, 01 жовтня 2018, 09:09
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області