БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Шановні користувачі!

Чекаємо Ваших замовлень на придбання статистичних продуктів за адресою: вул. Хмельницьке шосе,15, м. Вінниця, 21100, Головне управління статистики у Вінницькій області, відділ поширення статистичної інформації та взаємодії з користувачами кімн. 204, тел. (0432)  52-57-79, факс (0432) 52-59-96 та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Комплексні статистичні публікації

тел. 52 59 66

Збірник
"Статистичний щорічник Вінниччини" 

Щорічник містить широкий спектр показників соціально-економічного стану області у 2016 році  в  порівнянні з   попередніми роками. Статистичні показники розподілено по основних видах економічної діяльності, видах продукції, по районах та містах обласного підпорядкування. В окремий розділ виділена інформація про міжобласні порівняння за регіонами України. До кожного розділу щорічника наведено вичерпні  методологічні пояснення. У щорічнику представлені загальні, найбільш важливі сторони соціально-економічного, суспільно-громадського життя Вінниччини.

Кількість сторінок:  593

Термін видання:  вересень

Ціна:  294 грн

Статистичний збірник
"Вінниччина у цифрах" 

Збірник містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного становища області за 2017 рік в порівнянні з попередніми роками. Інформація в основному розподілена за видами економічної діяльності, видами продукції, деякі показники наведено в розрізі районів та міст обласного підпорядкування. До кожного розділу наведено методологічні пояснення.

Кількість сторінок:  172

Термін видання:  травень

Ціна:  102 грн

 

Статистичний збірник
"Місце Вінницької області в економіці України" 

Збірник містить інформацію по основних показниках, які характеризують соціально-економічне становище області у порівнянні з іншими регіонами України.

Кількість сторінок:  146

Термін видання:  червень

Ціна:  108  грн

 

Статистичний збірник
"Житлове та соціально-культурне будівництво на Вінниччині"

У збірнику приведені дані, що характеризують динаміку розвитку житлового та соціально-культурного будівництва та прийняття в експлуатацію житла, об’єктів соціальної сфери, кількість новозбудованих квартир прийнятих в експлуатацію, стану незавершених будівель, а також дані щодо наявного житлового фонду. Дані надаються в цілому по області та у розрізі регіонів.

Кількість сторінок:  60

Термін видання: липень

   Ціна:  70  грн

 

Статистичний збірник
"Транспорт і зв'язок Вінницької області"

Збірник містить інформацію про основні показники роботи, розвитку та використання залізничного, автомобільного, авіаційного, трамвайного та тролейбусного транспорту, продукцію пошти та зв’язку, засоби поштового та телефонного зв’язку. Наведено дані про мережу шляхів, її упорядженість, дані з безпеки дорожнього руху. У збірнику надається також інформація про  інвестиції, фінансові результати підприємств транспорту, пошти та зв'язку, працю і зарплату їх працівників. Більшість інформації надано в розрізі міст та районів області. В розділі “Міжобласні порівняння” наведені основні показники роботи транспорту, пошти та зв'язку, дані про  інфраструктуру України та її регіонів.

Кількість сторінок:  120

Термін видання: вересень

   Ціна:  108  грн

 

Статистичний бюлетень
"Соціально-економічне становище Вінницької області"

Бюлетень містить табличний матеріал, який ілюструє соціально-економічне становище області за звітний період 2016 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року та з попереднім періодом. Більшість таблиць бюлетеня подається в розрізі районів та міст обласного підпорядкування, а також видів економічної діяльності, видів продукції.

Кількість сторінок:  80-100

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  70  грн

Доповідь
"Про соціально-економічне становище області"

В доповіді публікується зведена статистична інформація за системою показників, наведених в формах державної статистичної звітності в різних розрізах класифікаційних ознак та в порівнянні з попередніми періодами.

Кількість сторінок:  60-70

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  60 грн

Доповідь
"Про соціально-економічне становище міста Вінниці"

В доповіді приводиться аналіз  основних показників, що характеризують економічний та соціальний розвиток обласного центру. Матеріал доповнено таблицями, графіками та діаграмами.

Кількість сторінок:  28

Термін видання:  щомісячно

Ціна: 36  грн

Останнє оновлення на Понеділок, 06 травня 2019, 13:33
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області