БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Шановні користувачі!

Чекаємо Ваших замовлень на придбання статистичних продуктів за адресою: вул. Хмельницьке шосе,15, м. Вінниця, 21100, Головне управління статистики у Вінницькій області, відділ поширення статистичної інформації та взаємодії з користувачами кімн. 204, тел. (0432)  52-57-79, факс (0432) 52-59-96 та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Комплексні статистичні публікації

тел. 52 59 73

Збірник
"Статистичний щорічник Вінниччини"

Щорічник містить широкий спектр показників соціально-економічного стану області у 2018 році в порівнянні з попередніми роками. Статистичні показники розподілено по основних видах економічної діяльності, видах продукції, по районах та містах обласного підпорядкування. В окремий розділ виділена інформація про міжобласні порівняння за регіонами України. До кожного розділу щорічника наведено вичерпні методологічні пояснення. У щорічнику представлені загальні, найбільш важливі сторони соціально-економічного, суспільно-громадського життя Вінниччини.

Кількість сторінок:  556

Термін видання:  серпень

Ціна:  318 грн

Статистичний збірник
"Вінниччина у цифрах" 

Збірник містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного становища області за 2018 рік в порівнянні з попередніми роками. Інформація в основному розподілена за видами економічної діяльності, видами продукції, деякі показники наведено в розрізі районів та міст обласного підпорядкування. До кожного розділу  наведено методологічні пояснення.

Кількість сторінок:  164

Термін видання:  травень

Ціна:  114 грн

 

Статистичний збірник
"Місце Вінницької області в економіці України" 

Збірник  містить інформацію по основних показниках, які характеризують соціально-економічне становище області у порівнянні з іншими регіонами України.

Кількість сторінок:  148

Термін видання:  червень

Ціна:  126  грн

 

Статистичний бюлетень
"Соціально-економічне становище Вінницької області"

Бюлетень містить оперативну статистичну інформацію, який ілюструє соціально-економічне становище області. Дані подаються в цілому по області, в розрізі районів та міст обласного підпорядкування, а також видів економічної діяльності, видів продукції. Більшість показників порівнюються з показниками відповідного періоду попереднього року та з показниками попереднього періоду звітного року.

Кількість сторінок:  80-100

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  70  грн

Доповідь
"Про соціально-економічне становище області"

В доповіді аналізується система показників, що характеризує соціальний та економічний розвиток області за звітний період поточного року в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Матеріал доповнено таблицями в розрізі районів та міст обласного підпорядкування, а також видів економічної діяльності, видів продукції, графіками та діаграмами.

Кількість сторінок:  60-70

Термін видання:  щомісячно

Ціна: 72 грн

Доповідь
"Про соціально-економічне становище міста Вінниці"

В доповіді приводиться аналіз  основних показників, що характеризують економічний та соціальний розвиток обласного центру. Матеріал доповнено таблицями, графіками та діаграмами.

Кількість сторінок:  28

Термін видання:  щомісячно

Ціна: 42  грн

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2020, 13:08
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області