Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Споживчі ціни

тел. 52 59 95

Статистичний бюлетень
"Індекси споживчих та роздрібних цін на товари (послуги) у Вінницькій області"

Статистичний бюлетень містить статистичні показники індексів споживчих цін та індексів роздрібних цін на товари та послуги. Джерелом вихідної інформації служить щомісячне вибіркове обстеження зміни роздрібних цін на товари (послуги) на споживчому ринку товарів та послуг. Реєстрація зміни цін (тарифів) проводиться на підприємствах торгівлі, сфери послуг, на ринках спеціалістами органів державної статистики у визначених Держстатом містах.

Кількість сторінок:  28

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  35  грн.

Статистичний бюлетень
"Індекси споживчих цін на продовольчі товари у Вінницькій області"

У статистичному бюлетені надано інформацію про індекси споживчих цін на продовольчі товари у торговій мережі Вінницької області. Джерелом вихідної інформації служить щомісячне вибіркове обстеження зміни споживчих цін (тарифів) на товари (послуги), здійснюване спеціалістами органів державної статистики у визначених Держстатом міських поселеннях.

Кількість сторінок:  16

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  20 грн.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 17:04
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області