Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Наука, технології та інновації

тел. 52 57 65

Статистичний бюлетень
"Інноваційна діяльність промислових підприємств Вінницької області у 2017 році" 

У бюлетені наведені статистичні дані про інноваційну активність промислових підприємств, витрати на інноваційну діяльність та джерела фінансування, реалізацію інноваційної продукції, впровадження інновацій за видами. Інформація у бюлетені представлена у цілому по області, в розрізі міст та районів, видів економічної діяльності, а також регіонів України.

Кількість сторінок:  34

Термін видання:  липень

Ціна:  42  грн

Останнє оновлення на Вівторок, 17 липня 2018, 09:48
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області