Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності

тел. 52 57 62

Статистичний бюлетень
"Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Вінницької області"

Статистичний бюлетень містить інформацію про обсяги прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку області та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, їх розподіл за видами економічної діяльності, а також дані щодо зовнішньої торгівлі товарами. Дані надаються в розрізі міст та районів області, регіонів України.

Кількість сторінок:  40

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  50  грн

 

Статистичний бюлетень
"Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств міста Вінниці"

Статистичний бюлетень містить інформацію про обсяги прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку м.Вінниці та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, їх розподіл за видами економічної діяльності, а також дані щодо зовнішньої торгівлі товарами.

Кількість сторінок:  22

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  30  грн

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 14:56
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області