Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Зовнішня торгівля товарами та послугами

тел. 52 57 75

Статистичний збірник
"Зовнішньоекономічна діяльність підприємств області"

Збірник містить інформацію про товарну та географічну структуру експорту та імпорту товарів та послуг, давальницької сировини та продукції, що виготовлена з неї, про обсяги експорту та імпорту в районному розрізі; про обсяги прямих іноземних інвестицій за видами економічної діяльності, географічною структурою та їх районний розподіл. Всі дані наведені за ряд років. Крім того, висвітлюється інформація щодо міжнародного співробітництва області в сфері економіки, освіти і науки, культури та мистецтва. Інформація подається за ряд років у вигляді таблиць, діаграм, графіків.

Кількість сторінок:  72

Термін видання: червень

Ціна:  72  грн

Доповідь
"Зовнішня торгівля області товарами та послугами"

Економічна доповідь подається з метою аналізу зовнішньої торгівлі товарами і послугами суб'єктами господарювання області за країнами світу, товарною структурою, регіонами. При підготовці використовуються інформація Державної митної служби України, матеріали управління міжнародного співробітництва обласної держадміністрації. Матеріали наведені у табличному вигляді та графічному зображені.

Кількість сторінок:  22

Термін видання:  1 раз у півроку

березень
вересень

Ціна:  27 грн

 

Статистичний бюлетень
"Зовнішньоекономічна діяльність підприємств області" 

Бюлетень містить інформацію про товарну та географічну структуру експорту та імпорту товарів та послуг, давальницької сировини та продукції, що виготовлена з неї, про обсяги експорту та імпорту в районному розрізі; про обсяги прямих іноземних інвестицій за видами економічної діяльності, географічною структурою та їх районний розподіл. Інформація подається у вигляді таблиць, діаграм, графіків.

Кількість сторінок:  50

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  39 грн

Статистичний бюлетень
"Зовнішня торгівля м.Вінниці товарами та послугами"

Бюлетень містить інформацію про товарну та географічну структуру експорту та імпорту товарів та послуг, давальницької сировини та продукції, що виготовлена  з  неї;  Інформація подається  у вигляді таблиць, діаграм, графіків.

 

Кількість сторінок:  50

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  39 грн

Останнє оновлення на Середа, 12 грудня 2018, 14:10
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області