Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Транспорт

тел. 52 57 62

Статистичний збірник
"Транспорт і зв'язок Вінницької області"

Збірник містить інформацію про основні показники роботи, розвитку та використання залізничного, автомобільного, авіаційного, трамвайного та тролейбусного транспорту, продукцію пошти та зв’язку, засоби поштового та телефонного зв’язку. Наведено дані про мережу шляхів, її упорядженість, дані з безпеки дорожнього руху. У збірнику надається також інформація про  інвестиції, фінансові результати підприємств транспорту, пошти та зв'язку, працю і зарплату їх працівників. Більшість інформації надано в розрізі міст та районів області. В розділі “Міжобласні порівняння” наведені основні показники роботи транспорту, пошти та зв'язку, дані про  інфраструктуру України та її регіонів.

Кількість сторінок:  120

Термін видання:  щорічно

Ціна:  108 грн

 

Статистичний бюлетень
"Результати роботи транспорту у Вінницькій області" 

У запропонованому статистичному бюлетені розміщені матеріали, які характеризують роботу транспортного комплексу області. Статбюлетень містить інформацію про обсяги вантажних та пасажирських перевезень (відправлень), вантажообороту, пасажирообороту за видами транспорту. Дані по автомобільному транспорту подані  в розрізі  міст та районів області, а також регіонів України.

Кількість сторінок:  28

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  36 грн

Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 14:10
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області