БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Соціальний захист

тел. 52 57 67

Статистичний збірник
"Соціальний рівень життя населення"

Збірник містить демографічні показники, показники  економічної активності населення, пенсійного забезпечення і соціального захисту населення, охорони здоров’я та безпеки, матеріальної забезпеченості населення, житлових умов населення, соціальної напруги. Дані приведені як в цілому по області, так і в розрізі міст та районів. Для порівняння наведено основні показники за регіонами України.

Кількість сторінок:  168

Термін видання: вересень

Ціна: 135 грн

 

Статистичний збірник
"Жінки і чоловіки на Вінниччині"

В збірнику представлена інформація в ґендерному  аспекті: дані про чисельність населення, питому вагу окремих вікових груп у загальній чисельності населення, середню очікувану тривалість життя, середній вік, чисельність хворих на окремі захворювання,  рівень освіти, підготовку спеціалістів по галузевих групах,  розподіл населення за економічною активністю, рівень безробіття, зайнятість населення по галузях економіки, середньомісячну заробітну плату працівників, злочинність. Для порівняння наведено основні показники за регіонами України.

Кількість сторінок:  104

Термін видання: вересень

Ціна:  110 грн

 

Статистичний бюлетень 
"Про надання населенню області субсидій "

У бюлетені наведені дані про кількість домогосподарств, яким призначені субсидії, суми призначених субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Інформація надана в розрізі міст та районів області.

Кількість сторінок:  36

Термін видання: щомісячно

Ціна:  36 грн

Останнє оновлення на Понеділок, 21 вересня 2020, 15:24
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області