Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Соціальний захист

тел. 52 57 65

Статистичний збірник
"Соціальний рівень життя населення"

Збірник містить демографічні показники, показники  економічної активності населення, пенсійного забезпечення і соціального захисту населення, охорони здоров’я та безпеки, матеріальної забезпеченості населення, житлових умов населення, соціальної напруги. Дані приведені як в цілому по області, так і в розрізі міст та районів.

Кількість сторінок:  168

Термін видання: вересень

Ціна: 126 грн

 

Статистичний збірник
"Жінки і чоловіки на Вінниччині"

В збірнику представлена інформація в гендерному  аспекті: дані про чисельність населення, питому вагу окремих вікових груп у загальній чисельності населення, середню очікувану тривалість життя, середній вік, чисельність хворих на окремі захворювання,  письменність населення, рівень освіти, підготовку спеціалістів по галузевих групах,  розподіл населення за економічною активністю, рівень безробіття, зайнятість населення по галузях економіки, середньомісячну заробітну плату працівників, злочинність.

Кількість сторінок:  112

Термін видання: листопад

Ціна:  102 грн

 

Статистичний бюлетень 
"Про надання населенню області субсидій "

У бюлетені наведені дані про кількість домогосподарств, яким призначені субсидії, суми призначених субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Інформація надана в розрізі міст та районів області.

Кількість сторінок:  24

Термін видання: щомісячно

Ціна:  33 грн

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 листопада 2018, 11:40
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області