Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Капітальні інвестиції

тел. 52 57 62

Статистичний збірник
"Інвестиції та будівельна діяльність на Вінниччині"

Статистичний збірник містить інформацію про інвестиції та будівельну діяльність, дані про фактично освоєні обсяги капітальних інвестицій по області, структуру та джерела їх фінансування, розподіл за видами економічної діяльності, прийняття в експлуатацію виробничих  потужностей, житлове та соціально-культурне будівництво, основні показники діяльності будівельних підприємств, зокрема великих, середніх і вагомих за обсягами малих будівельних підприємств.

Кількість сторінок:  60

Термін видання:  жовтень

Ціна:  70 грн

Останнє оновлення на Вівторок, 30 жовтня 2018, 15:11
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області