Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Енергетика

тел. 52 57 75

Статистичний збірник
"Паливно-енергетичні ресурси області"

Збірник містить інформацію про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, теплоенергії і електроенергії в цілому по області, за їх видами, за видами економічної діяльності, в районному розрізі. Наведена реалізація палива населенню і фактичні витрати паливно-енергетичних ресурсів на одиницю виготовленої продукції. Інформація подається за ряд років у вигляді таблиць, діаграм, графіків.

Кількість сторінок:  48

Термін видання:  серпень

Ціна: 48  грн

 

Доповідь
"Ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів"

В доповіді приведено інформацію щодо використання паливно-енергетичних ресурсів за видами економічної діяльності, за напрямками їх споживання; характеризуються питомі витрати енергоносіїв на виробництво окремих видів продукції у порівнянні з минулим роком, залучення вторинних енергоносіїв, характеристика інноваційної діяльності підприємств та виконання обласної програми енергозбереження. Інформація наведена з використанням табличного матеріалу та графічного зображення.

Кількість сторінок:  15

Термін видання:  червень

Ціна:  22,5 грн.

Останнє оновлення на Четвер, 10 серпня 2017, 13:56
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області