Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Будівництво

тел. 52 57 62

Статистичний бюлетень
"Прийняття в експлуатацію житла та об’єктів соціальної сфери"

Статистичний бюлетень містить основні показники, що характеризують житлове будівництво в області. В ньому наведені дані про прийняття в експлуатацію житлових будівель,  об’єктів  соціальної  сфери,  розподіл за видами упорядкування, за матеріалами стін. Дані надаються в розрізі міст та районів області, регіонів України.

Кількість сторінок:  52

Термін видання: щоквартально

Ціна:  65 грн

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 15:14
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області