Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Друк

Публікації

Зайнятість та безробіття

тел. 52 57 67  

Статистичний збірник
"Економічна активність населення області"

У збірнику наведено статистичні дані, що характеризують стан економічної активності, зайнятості та безробіття населення віком 15-70 років на ринку праці області, які отримані на підставі матеріалів вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності, інформації адміністративних реєстрів державної служби зайнятості населення та даних підприємств, установ, організацій. Також у публікації представлено дані щодо попиту та пропозиції робочої сили на зареєстрованому ринку праці, які базуються на інформації державної служби зайнятості.

Кількість сторінок:  90

Термін видання: листопад

Ціна:  75 грн

 

 

Доповідь "Ринок праці у 2017 році"

В економічній доповіді "Ринок праці у 2017 році" проведений аналіз статистичних показників та висвітлені основні тенденції, що були притаманні ринку праці Вінницької області порівняно з 2016 роком, наведено інформацію про динаміку основних показників ринку праці.

 

Кількість сторінок:  12

Термін видання: листопад

 

 

Останнє оновлення на Середа, 25 липня 2018, 13:18
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області