ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан тваринництва області за січень–грудень 2010 року Печать
Прес-випуски 2011 - Прес-випуски лютий 2011 року
09.03.2011 15:41
Станом на 1 січня 2010 року в господарствах областi нараховувалось   великої   рогатої   худоби  317  тис. голів, у тому числі корів – 179 тис. голів,  свиней – 440 тис. голів,  овець  та  кіз – 38 тис. голів,  птиці – 10 млн. голів. В порівнянні з попереднім роком збільшилася на 15% чисельність птиці, свиней – на 4%, а поголів'я  ВРХ зменшилося на  9%, в т.ч.  корів ­– на 3%, овець та кіз – на 3%. За січень–грудень 2010р в цілому по областi реалізовано 96 тис.тонн худоби та птицi на забiй у живій вазі (більше попереднього року на 2%), яєць – 798 млн.штук (на 12%), вироблено 836 тис.тонн молока (менше на 0,7%).
У сільськогосподарських підприємствах всіх форм господарювання порівняно з 1 січня 2010р. відмічається збільшення чисельності птиці на 32%, поголів’я свиней­ –  на 9%. Проте, зменшилась чисельність великої рогатої худоби на 6%, в т.ч. корів –         на 2%.
Аграрні підприємства збільшили проти січня–грудня 2009 року виробництво м'яса (реалiзацію худоби та птицi на забiй) на 5% і становило 35 тис.тонн живої ваги, молока – на 0,3% (140 тис.тонн), яєць – на 25% (290 млн. штук).
У сільськогосподарських підприємствах порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився середній надій молока від однієї корови на 21 кілограм, або на 0,5% і становив 4090 кг. Найвищий надій молока досягнуто в сільгосппідприємствах Томашпільського (5688 кг), Крижопільського (5634 кг) та Ямпільського (5518 кг) районів. Зросло, проти минулого року, надходження яєць в середньому від однієї курки-  несучки на 17 шт., або на 6% і склало 304 штуки. Середньодобовий приріст великої рогатої худоби з попереднім роком знизився на 3% і  становив 488  грамів,  овець та кіз – на  8%  (47 грамів), хоча приріст свиней залишився на рівні минулого року.
У господарствах населення за січень–грудень 2010р. проти минулого року збільшилось виробництво яєць на 6%, реалiзація худоби та птицi на забiй в живій вазі –на 0,3%, проте виробництво молока знизилось на 0,9%. Чисельність поголів'я худоби та птиці, що утримується в господарствах населення, проти 1 січня 2010р. зросла: птиці – на 10%, свиней – на 2%. Проте, скоротилось поголів'я великої рогатої худоби на 10%, в т.ч. корів – на 3%, овець та  кіз – на 4%.

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отриманої інформації обов’язкове.

Перший заступник                                                                                В.І.Погорельська

Обновлено 10.03.2011 15:14
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області