Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Зовнішня торгівля Вінниччини з Російською Федерацією Друк
Прес-випуски 2014

Як повідомляє Головне управління статистики, Російська Федерація протягом багатьох років є одним із найбільших партнерів області в зовнішній торгівлі товарами. Зі зміною політичної ситуації в країні, дещо змінилась також і ситуація на зовнішньому ринку. Так, експортні поставки до Росії в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшились на 11 млн.дол. США, а імпортні надходження – на 17 млн.дол.

За вісім місяців поточного року до Російської Федерації експортовано товарів на 93 млн.дол. Це, в основному, засоби для прання, миття та чищення (11 тис.т), вироби столярні та теслярські будівельні деталі (739 тис.м2), галька, гравій, щебінь або подрібнене каміння (829 тис.т), органічні хімічні сполуки (17 тис.т), готові продукти із зерна (2471 т), соки з плодів (4385 т) та каолін (50 тис.т).

Імпортні надходження з Російської Федерації становили 28 млн.дол. В найбільших обсягах Вінниччина закуповувала в Росії мінеральні добрива (18 тис.т), засоби для прання, миття та засоби для чищення (2911 т), мило (1252 т), мінеральні речовини (13 тис.т) та продукти неорганічної хімії (3 тис. т).

Перший заступник начальника                                                               С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 71

Останнє оновлення на Понеділок, 20 жовтня 2014, 16:23
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області